3. WĄTPLIWOŚCI

63df5f9eab3462d8f732871e97b9ed78Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na Wasze najczęstsze pytania.

 

 

 

 

1. Na pewno muszę mieć sprzęt z wyższej półki, by w ogóle zacząć fotografować... Czy jest sens zaczynać, skoro nie mam dobrego sprzętu?

Nic bardziej błędnego. Dołącz do Nas a okaże się, że  sporo Mam nie posiada profesjonalnego sprzętu. Część owszem, ale większość posiada lustrzanki średniej jakości i jeden czy dwa obiektywy. Są tez Mamy ze zwykłymi kompaktami. Wiadomo, że lepiej mieć dobry sprzęt ale wizji i sposobu patrzenia na świat nie kupisz nigdzie. Mamy wiele Mam, które tworzą przepiękne, malownicze zdjęcia za pomocą „zwykłej” lustrzanki i jednego obiektywu.

2. Nigdy wcześniej nie fotografowałam i nie wiem, czy odnajdę się w takiej społeczności.

To właśnie świetne miejsce aby zacząć. Świat Fotografii Dziecięcej dedykowany jest wszystkim Mamom. Razem uczymy się i rozwijamy, tworzymy społeczność kobiet zafascynowanych swoimi dziećmi i fotografią. Znajdziesz tu pomoc i zrozumienie na początku swojej drogi, a także wiele wskazówek i tutoriali. Pomóc może Ci także forum „Konstruktywna analiza” gdzie możesz prosić Mamy o pomoc, o analizę zdjęcia oraz o wskazówki, co dalej. Nic nie rozwija bardziej niż wspólne projekty. Przede wszystkim znajdziesz tu wsparcie i przyjazną atmosferę.

3. Mój grafik jest wypełniony po brzegi. Znalezienie i odkrywanie w sobie pasji na pewno wymaga mnóstwo czasu. Czy to ma sens?

Pamiętaj, że nie ma tu czegoś takiego jak ograniczenie czasowe. Korzystasz i uczysz się w dowolnym dla siebie czasie. Mamy wśród nas Mamy z dwójką, trójką, czwórką czy większą ilością dzieci, które znajdują czas na wspólną naukę i swoją pasję. Nie martw się, na pewno dasz radę.

4. A co jeśli nie znajdę nic na interesujące mnie zagadnienie?

To proste- po prostu zadaj pytania na forum  w odpowiednim dziale. Może chcesz dowiedzieć się jak zapisać  preset w LR- wystarczy w dziale Tutoriale poprosić o taki instruktaż. Zawsze znajdzie się chętna Mama, która podzieli się swoją wiedzą. Może nie od razu, może trzeba będzie chwilę poczekać na odpowiedź. Po to tu jesteśmy, aby wspierać się i wspólnie rozwijać.

5. Dlaczego forum jest płatne ?

 Nie ma u nas reklam, z których zazwyczaj utrzymują się inne strony gdyż naszym celem jest stworzenie „domowych” i spokojnych  warunków przebywania na forum.  Opłata za forum jest opłatą administracyjną, związaną z kosztami utrzymania i zarządzania stroną.

 

Kontakt ze Światem Fotografii Dziecięcej

Droga Mamo, jeżeli nie znalazłaś odpowiedzi na swoje pytanie, zachęcam do telefonicznego kontaktu. Mam na imię Krysia i czuwam nad całym światem (fotografii dziecięcej)… ;)

Jestem Mamą trójki małych uroczych szkodników, więc wiem jak ograniczona jest doba. Jednak jak każda Mama muszę mieć pięć minut dla siebie i odskocznię od codzienności. Zakochałam się w fotografii dlatego tu jestem. Z przyjemnością pomogę Ci rozwiać wątpliwości, odpowiem chętnie na pytania, zmotywuję do nauki a pomiędzy tym wszystkim pogadam o życiu:)

Oto mój numer telefonu: 609 655 184 (jestem dostępna od godz.  8:00 do 18:00).

Jeżeli wolisz napisać, skontaktuj się z nami za pomocą formularza poniżej.

Kriss

 

 

Formularz kontaktowy:

 

Idź do kroku 4: Dołącz do Mam, połączonych wspólną pasją… (kliknij)