Dołącz… (Rejestracja krok po kroku)

Bezpośredni link do rejestracji na forum Świat Fotografii Dziecięcej znajduje się poniżej. Jednak zanim przejdziesz dalej, zapoznaj się z informacjami na temat obecności i nauki w społeczności Mam. Wówczas będziesz miała pewność, że to miejsce jest dla Ciebie…

Kriss

Droga Mamo, Świat Fotografii Dziecięcej to pierwsza i jedyna w Polsce społeczność i przestrzeń dla Mam, które pragną rozwijać siebie z korzyścią dla swoich najbliższych. To miejsce dla Mam, które przede wszystkim są dumne ze swojego macierzyństwa. Świat Fotografii Dziecięcej budują niezwykłe kobiety, pasjonatki fotografowania swoich dzieci. Dlatego strony forum tworzą niezwykłe i największe w kraju praktyczne kompendium wiedzy na temat fotografii dziecięcej.

 

 

Wspierająca się społeczność

 

annac Poznań 17 mies

 Świat Fotografii Dziecięcej to miejsce stworzone przez Mamy dla Mam, które mają podobne zainteresowania: dzieci i fotografia. Wspólna nauka w sprzyjających, komfortowych warunkach bez obrażania, nadmiernego krytykowania, czy szykanowania. Możesz być pewna, że Twoje zdjęcia zyskają gdy zostaną poddane analizie przez inne Mamy, gdy będziesz miała fotograficznego „doła” znajdzie się ktoś kto Cię z niego wyciągnie i da mocnego, motywacyjnego kopa, a gdy będziesz borykać się z jakimś problemem pojawi się Mama, która wyciągnie do Ciebie pomocną dłoń.

   

Kompendium wiedzy

 

63df5f9eab3462d8f732871e97b9ed78Największą zaletą jest zgromadzenie na portalu fotograficznej wiedzy, która nie przepada w czeluściach internetu i tysiącach zakładek, ale jest zawsze dostępna pod ręką. Mimo, że na chwilę obecną nie interesują Cię jakieś tematy i do nich nie sięgasz -one i tak tu są- może kiedyś będziesz ich właśnie potrzebować. Świat Fotografii Dziecięcej to kompendium wiedzy, gdzie każda Mama znajdzie coś dla siebie.

 

 

Czas na Twoje fotografie

Droga Mamo, być może będziesz zaskoczona tym, co za chwilę przeczytasz. Powinnaś wiedzieć, że bez względu na to, jakim aparatem dysponujesz, możesz już niebawem robić zaskakujące i piękne zdjęcia. Trudno uwierzyć? Popatrz na fotografie Mam Świata Fotografii Dziecięcej:

Rozpocznij rejestrację…

 

  Droga Mamo, zanim się dołączysz do Mam na FORUM Świata Fotografii Dziecięcej, powinnaś wiedzieć:

1. Forum jest płatne. Za uczestnictwo pobierana możliwie najniższa opłata administracyjna, dzięki której Świat Fotografii Dziecięcej może istnieć. Opłata administracyjna to środki na utrzymanie serwera, obsługę techniczną, a także ten komfort, że Świat Fotografii Dziecięcej nie przypomina słupa z ogłoszeniami.

2.  Rejestrując się na FORUM dołączasz do pierwszej i jedynej w Polsce społeczności i przestrzeni dla Mam, które chcą się rozwijać dzięki macierzyństwu, a nie „pomimo”.

3. Otrzymujesz nieograniczony dostęp do kompendium wiedzy z zakresu fotografii dziecięcej. Wszystko po to, abyś mogła cieszyć się pasją razem z najbliższymi i uwieczniać chwile, do których Ty i Twoja rodzina będziecie z sentymentem powracać przez całe życie…

Najczęstsze wątpliwości Mam:

Pewnie muszę mieć sprzęt z wyższej półki,
by zacząć fotografować… Czy w ogóle jest sens zaczynać,
skoro nie mam dobrego sprzętu?

Nigdy wcześniej nie fotografowałam i nie wiem,
czy odnajdę się w takiej społeczności.

Mój grafik jest wypełniony po brzegi.
Znalezienie i odkrywanie w sobie pasji
na pewno wymaga mnóstwo czasu. Czy to ma sens?

Kliknij, aby poznać odpowiedzi na powyższe pytania…

>>Kliknij, aby zarejestrować się na forum Świat Fotografii Dziecięcej…